امروز سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷

مجمع نمایندگان جایگاه مطالبه گری پیدا کرده است پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۲۱

رییس مجمع نمایندگان طلاب:
مجمع نمایندگان جایگاه مطالبه گری پیدا کرده است تعداد بازدید: ۱

حجت الاسلام حسینی نژاد، پیگیری حوزه انقلابی را از جمله اولویت های کاری مجمع طلاب دانست و ادامه داد: امروز مجمع جایگاه مطالبه گری پیدا کرده است و نمایندگان باید در مقام مطالبه از معاونت ها و بخش های مختلف حوزه بخواهند که در راستای مصوبات شورای عالی حوزه در زمینه حوزه انقلابی چه اقدامی انجام داده اند؟
 
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام والمسلمین سیداکبر حسینی نژاد، رییس مجمع نمایندگان طلاب در دومین جلسه دوره هشتم مجمع طلاب که شامگاه چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم سخنرانی می کرد، اظهار داشت: خادم طلاب بودن افتخاری است که در دوره هشتم توفیق همه نمایندگان شده است و باید قدردان آن باشند و از این فرصت به خوبی بهره بگیرند.

وی به روایتی اشاره کرد و در تبیین این روایت گفت: امروز که مسئولیت سنگینی بر دوش روحانیان نهاده شده است باید این مسئولیت را به خوبی انجام دهند و در خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد ادامه داد: نمایندگان طلاب حضورشان را در جلسات عمومی مجمع جدی بگیرند و همچنین در کمیسون ها و کارگروه های تخصصی نیز حضور فعالی داشته باشند تا شاهد نتایج مفیدی در دوره هشتم باشیم.

وی افزود: امروز رهبر انقلاب برای اجرایی شده حوزه انقلابی نگاهشان به مجمع نمایندگان طلاب است؛ بنابراین نمایندگان باید در این زمینه تلاش دوچندانی داشته باشند.

رییس مجمع نمایندگان طلاب از تشکیل اتاق اندیشه ورزی در مجمع طلاب خبر داد و اظهار داشت: امیدواریم افرادی که عضو این کارگروه های تخصصی و اندیشه ورزی می شوند، تولیدات خوبی را انجام دهند تا در عرصه های مختلف حوزوی از آن ها استفاده شود.

وی با بیان اینکه مجمع نمایندگان دارای 14 کمیسیون تخصصی است، ادامه داد: از کسانی که متقاضی عضویت در این کمیسون ها هستند درخواست می کنیم که متناسب با توانمندی ها و تخصص هایشان عضو شوند تا تصمیمات این کمیسیون ها به صورت کاربردی و اجرایی عملیاتی شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد از حضور معاونت ها و کارگروه های مختلف حوزه در جلسات تخصصی مجمع نمایندگان خبر داد و گفت: امروز نگاه ها به مجمع طلاب تغییر یافته است و 16 گروه اندیشه ورزی حوزه برای حضور نمایندگان جهت عضویت در این گروه ها اعلام آمادگی کرده اند.

وی پیگیری حوزه انقلابی را از جمله اولویت های کاری مجمع طلاب دانست و ادامه داد: امروز مجمع جایگاه مطالبه گری پیدا کرده است و نمایندگان باید در مقام مطالبه از معاونت ها و بخش های مختلف حوزه بخواهند که در راستای مصوبات شورای عالی حوزه در زمینه حوزه انقلابی چه اقدامی انجام داده اند؟