امروز سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷

تقدیر مراجع تقلید از هفتمین دوره مجمع طلاب چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۳۰


تقدیر مراجع تقلید از هفتمین دوره مجمع طلاب تعداد بازدید: ۲

حجت الاسلام حسینی نژاد با بیان اینکه مجمع‌نمایندگان طلاب در دوره ای که گذشت با همه فراز و‌نشیب هایی که داشت، دغدغه ای که بزرگان حوزه را نگران کند، نداشت، گفت: این دوره با آرامش سپری شد و بارها بزرگان و مراجع از این جهت تشکر کردند.
 
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی اکبر حسینی نژاد رئیس هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم، در جلسه افتتاحیه و انتخاب هیات رئیسه هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب که با حضور هیات رئیسه جامعه محترم مدرسین و نمایندگان طلاب و فضلا در دوره هفتم و هشتم مجمع نمایندگان برگزار شد، گزارشی اجمالی از عملکرد مجمع نمایندگان در دوره هفتم ارائه کرد.
وی با بیان اینکه مجمع‌نمایندگان طلاب در دوره ای که گذشت با همه فراز و‌نشیب هایی که داشت، دغدغه ای که بزرگان حوزه را نگران کند، نداشت، گفت: این دوره با آرامش سپری شد و بارها بزرگان و مراجع از این جهت تشکر کردند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد عنوان کرد: موفقیت هایی که در دوره هفتم‌ به دست آوردیم بخاطر این بود که  دو‌نفر از بزرگان حوزه که از مدیران نیز بودند قبلا خود عضو مجمع نمایندگان بودند، بنابراین خود را از مجمع می دانستند و در پیش برد اهداف ما را یاری می کردند.
رئیس مجمع نمایندگان طلاب در ادامه به برخی از مشکلات پیش روی مجمع در دوره هفتم اشاره کرد و گفت:در دوره هفتم با کمبود بودجه مواجه بودیم که با کمک هایی که در این زمینه صورت گرفت بسیاری از مشکلات حل شد.
وی عنوان کرد: یکی از اقداماتی که در این دوره انجام شد، دیدار اعضای مجمع نمایندگان با رهبر معظم انقلاب پس از حدود ۱۲ سال بود که برکات زیادی داشت و ایشان در این جلسه بود که مسأله حوزه انقلابی را مطرح‌کردند و‌ جایگاه مجمع را بسیار وزین جلوه دادند.
رئیس مجمع نمایندگان طلاب با اشاره به بخشی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این دیدار گفت: ایشان به جامعه محترم مدرسین و شورای عالی توصیه کردند که مجمع نمایندگان را حمایت قانونی کنند که آنها هم این فرمایش حضرت آقا را لبیک گفتند و مجمع را حمایت کردند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد با بیان اینکه مجمع در دوره هفتم وضعیت خوبی داشت، گفت: یکی از مشکلات دوره هفتم این بود که نمایندگان ارتباط کمی با طلاب داشتند که سعی شد این ارتباط با شیوه های مختلف تقویت شود که در این دوره ارتباط طلاب با نماینده های آنها تقویت شد.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد در پایان از ستاد اجرایی انتخابات هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم برای برگزاری هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان تقدیر و تشکر کرد.