امروز سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷

تصویب طرح مشاوره تحصیلی طلاب در مجمع نمایندگان شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۲۸


تصویب طرح مشاوره تحصیلی طلاب در مجمع نمایندگان تعداد بازدید: ۱

حجت الإسلام و المسلمین محمودی، گزارشی از کمیسیون آموزش در دوره هفتم مجمع نمایندگان طلاب ارائه کرد و تصویب طرح مشاوره تحصیلی طلاب را از جمله این اقدامات دانست.
 
 
 
حجت الإسلام و المسلمین محمودی، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع طلاب، فعالیت های صورت گرفته در این کمیسیون را در دوره هفتم تشریح کرد.
رئیس کمیسیون آموزش در دوره هفتم مجمع نمایندگان طلاب تصریح کرد: یکی از مهمترین کمیسیون های مجمع که بسیار فعال هست، و متقاضیان زیادی برای حضور در آن دارد کمیسیون آموزش است.
 
وی ادامه داد: این کمیسیون متشکل از تعدادی از مدیران مدارس حوزه علمیه قم و بخشی از اساتید سطوح عالی است؛ از اساتید دانشگاه امثال حجت الإسلام و المسلمین حیدری فسایی - مدیر مدرسه ی علمیه آیت الله بهجت (رحمة الله)، آقای عباسی و خود حقیر هم مدیر مدرسه ی امام مهدی موعود هستم، آقای عباسی مدیر مدرسه ی امام صادق(ع) و بقیه دوستانی که الحمدالله در این کمیسیون هستند و فعالند.
 
 حجت الإسلام و المسلمین محمودی عنوان کرد: از اول دوره  هفتم که شکل گیری کمیسیون ها بود، بنده در کمیسیون آموزش، عضو هیئت رئیسه بودم و طرح های بسیار خوب و مهمی در این کمیسیون بررسی شد.
 
رئیس کمیسیون آموزش ادامه داد: یکی از طرحهای بسیار خوب که در صحن عمومی مجمع به تصویب نمایندگان محترم رسید طرح مشاوره ی تحصیلی طلاب بود که انصافاً طرح خوب، جامع و کاربردی بود که بالإتفاق نمایندگان رأی دادند و این طرح به کمیسیون ها به صحن علنی برده شد و بعد هم به شورای عالی ارجاع داده شد. 
 
حجت الإسلام و المسلمین محمودی اظهار داشت: طرحهای متعدد دیگری هم در این کمیسیون در دست بررسی است که ان شاالله در دور بعد اگر خدای متعال توفیقی عنایت کند، بتوانیم این طرحها را به سرانجام برسانیم.